My sme Tileme

Tileme tím

Niektorí z vás poznajú Tileme ako slovenskú značku ručne robených dizajnových obkladačiek, za ktorou stojím ja – Lucia 🙂 Tileme však už nie je iba o mne. Postupne sa rozrastá a obkladačky už nevyrábam len ja sama.

Keramika ako hobby

Dalo by sa povedať, že celé naše podnikanie je postavené na záľube. Presne tak. Pred niekoľkými rokmi som sa zamilovala do výroby keramiky. Záujem o interiérový dizajn a chuť tvoriť boli dobrým predpokladom na vytvorenie vlastnej značky, pod ktorou by som pre ľudí vyrábala ručne robené obkladačky.

Tileme petoZo začiatku som obkladačky vyrábala sama, no pri zrode značky bol aj priateľ Peťo. Práve on mi vnukol nápad pre názov. Vtedy to celé ešte pozoroval z diaľky, konzultoval so mnou nápady a stratégie, no do samotnej výroby sa nezapájal. Čas však plynul, objednávky na obkladačky pribúdali a práca sa začala hromadiť. Toto bol ideálny čas na to, aby si Peťo vyhrnul rukávy a pridal sa ku mne v ateliéri. Ešteže je taký šikovný a všetko mu šlo hneď od ruky 🙂
Od tohto roku už nie som Tileme len ja, už sme na to dvaja a máme ešte veľké plány.

Obkladačkové sny na tento rok

Ateliér, v ktorom momentálne obkladačky vyrábame, nám už začína byť malý. Jedným z plánov na tento rok je teda presun do väčších priestorov. Keď budeme mať viac miesta, bude aj priestor na rozšírenie sortimentu a zefektívnenie výroby. Ponuku plánujeme rozšíriť o nové tvary a vzory, aby ste mali väčšiu voľnosť pri zariaďovaní vášho interiéru. Uvidíme, či je pre nás rok 2019 magický a podarí sa nám aj táto vízia.

Tileme tím
Tileme tím

Každopádne máme v pláne na sebe a produktoch naďalej pracovať a naďalej vám prinášať kvalitné a originálne dizajnové produkty.

Ďakujeme všetkým, ktorí našej značke veria, za to, že môžeme robiť prácu, ktorá nás baví.

Sme Lucia a Peťo, sme Tileme 🙂