• Domov
  • Inšpirácie
  • Keď ručne robené obkladačky vdýchnu život kaviarňam a barom

Keď ručne robené obkladačky vdýchnu život kaviarňam a barom

Sme veľmi radi, že naše obkladačky zdobia vaše kuchyne a kúpeľne. Taktiež sme nesmierne vďační, že naše obkladačky môžu byť súčasťou už aj niekoľkých verejných priestorov.

Ako to vyzerá, keď ručne robené obkladačky vdýchnu život kaviarňam a barom?

 

Tomcat caffee

Lokalita: Benešova 1273/1, Praha

Táto útulná kaviarnička sa nachádza v Prahe, blízko Barandova. Barový pult tejto kaviarne pokrývajú naše malé 6-uholníkové obkladačky. Logom tejto kaviarne je modrý kocúrik. Tento istý odtieň nájdete aj na strope kaviarne a preto bol aj výber farby obkladačiek jasný. Bledomodré obkladačky podčiarknuté bielou špárovkou dotvárajú príjemnú atmosféru tejto kaviarne.

 

Barrack – Bowling & Laser Game

Lokalita: Mliekarenská ulica 16, Prievidza

Toto sú štýlové priestory v novootvorenom bowlingovom centre v Prievidzi. Celkovo až 17 metrov štvorcových petrolejových obdĺžnikov tvorí dominantnú stenu v tomto krásnom dizajnovom bare. Obkladačky sme prispôsobili, tak aby sa mohli vyskladať netradičným spôsobom do tvaru Z. V kombinácií s tehlovým obkladom je to jednoducho pastva pre oči. Okrem posedenia pri pivku, či kávičke si tu môžete zahrať bowling, alebo zastrielať na laser game.

Kafemysl

Lokalita: Smetanovo nám. 100, Litomyšl

Nádherná útulná kaviarnička priamo v srdci malebného mestečka Litomyšl. A naše azúrové 6-uholníky tu hrdo zdobia barový pult.

Okrem výberovej kávy, či drinkov si tu môžete pochutiť aj na skvelých koláčikoch a dezertoch.

Cuvée – Nivy

Lokalita: Nivy centrum, Bratislava

V poradí už druhá úspešná kaviareň šikovných bratov Trusinovcov.  Tentokrát víta svojich hostí v obchodnom centre Nivy.

Vďaka ručne robeným obkladačkám v azúrovej farbe je tento bar doslova neprehliadnuteľný. 🙂 Obkladačky sú ukladané netradičnejším horizontálnym spôsobom v troch radoch pod sebou a samozrejme nechýba ani štýlové podsvietenie.

 

Cuvée – Modra

Lokalita: Štúrova 197/95, Modra

V malebnom mestečku Modra, ktoré je známe svojou vinárskou tradíciou, nájdete nádhernú vinotéku spolu s kaviarňou. Priestor je vyladený do posledného detailu. Za barom nájdete naše azúrovo modré obkladačky v tvare diamantov, ktoré pomáhajú dotvárať túto naozaj nevídanú atmosféru. Tak teda nazdravie. 🙂