5 Dôvodov prečo dať prednosť handmade obkladačkám

Keramické obklady sú jedným z najčastejšie využívaných povrchov v interiéri a to aj vďaka svojej dlhej trvácnosti a nadčasovému dizajnu.

Prečo si vybrať práve handmade obkladačky? Zhrnuli sme pre Vás 5 dôvodov, ktoré Vás presvedčia, že naše obkladačky sú tá správna voľba.

1. Vyrobené na mieru

Každú obkladačku vyrábame na mieru a prispôsobíme ju Vašim požiadavkám.
Obkladačky vyrábame ručne od začiatku až po koniec a radi Vám pomôžeme vytvoriť vysnívaný obklad, ktorý dotvorí celkovú atmosféru Vášho bývania.

2. Ľahko udržiavateľné

Nikto nechce tráviť extra čas čistením stien, obkladov, či podláh. Naše obkladačky sú nenáročné na údržbu. Vďaka nanesenej glazúre sú odolné voči špine a preto sa ľahko čistia a udržiavajú.

3. Každý kus je originál

Vyjadrite svoj jedinečný štýl a osobnosť prostredníctvom handmade obkladačiek. Vlastný originálny návrh vytvorí Vašu poznávaciu značku a vy sa tak budete cítiť ako doma. Odlíšte sa a vykročte z davu  s originálnym dizajnom.

4. Nekonečné možnosti

Obkladačky poskytujú neobmedzené možnosti kombinácie krásnych farieb, textúr, tvarov a veľkostí. Naše ručne vyrábané obkladačky dodajú Vášmu priestoru nový a jedinečný rozmer.

5. Kvalita

Obkladačky vyrábame z kvalitnej hliny a glazúr, ktorú vypaľujeme pri vysokých teplotách nad 1000 °C . Vďaka tomu naše obkladačky získavajú kvalitné úžitkové vlastnosti.
Sú vode odolné, oteru vzdorné, ľahko udržiavatelné a sú vhodné ako obklad do kuchyne, či kúpeľne. Takto vyrábané obkladačky vydržia aj test času a budú Vám prinášať radosť dlhé roky.

Ponuku našich obkladačiek nájdete na stránke www.tileme.sk a pre pravidelný prísun inšpirácie nás sledujte na facebookuinstagrame.